Systemy bram i ich rozwiązania architektoniczne

Segmentowe

Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji. Panele bramy o gr. 40 i 42mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni.

Przemysłowe

To doskonałe rozwiązania przeznaczone do hal produkcyjnych i magazynowych, salonów sprzedaży, stacji diagnostycznych, warsztatów oraz myjni samochodowych.Niezależnie od rodzaju są to produkty nie tylko nowoczesne i estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne. Bramy przemysłowe stanowią podstawowe zabezpieczenie przed włamaniem i
czynnikami atmosferycznymi.

Rolowane

Rolowane bramy garażowe to rozwiązanie wszechstronne bramę zamontować można zarówno w budowanych obiektach jak i w już istniejących.
Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Poprawia to znacznie bezpieczeństwo kierującego, gdyż podniesiony pancerz bramy nie ogranicza widoczności.

Kraty zwijane

Coraz częstsze akty wandalizmu i kradzieży stawiają właścicieli sklepów, pasaży handlowych, banków czy muzeów przed potrzebą dokonania wyboru właściwego zabezpieczenia przy jednoczesnym zapewnieniu możliwości prezentacji własnej ekspozycji.Zasada działania podobna jak w przypadku rolet i bram - pancerz kraty nawija się na wał umieszczony w puszce.Kraty charakteryzują się najwyższą estetyką, wysoką trwałością i niezawodnością.